sobota, 14 lutego 2015

Powrót z Zaświatów.

Z cyklu: "Ogłoszenia Parafialne"

Żyjemy, mamy się nie najgorzej i "na dniach" wracamy do blogosfery. Na początek pojawi się kilka ciekawych wywiadów, m.in. z Enzo G. Castellarim, Franco Nero i kolejnym Włochem, o którym Lucio Fulci mówił z przekąsem "geniusz". Pojawią się recenzje jednego z arcydzieł poliziotteschi, ale i pewnego nieco zapomnianego westernu (zapewne daleka od doskonałości, ale nasza pierwsza!). Z przekrojowych tekstów napiszemy o produkcjach jednego z konkurentów wytwórni Hammer, czyli Amicus oraz rozpoczniemy dłuższy tekst o twórczości Rogera Cormana. Szykujemy też kilka niespodzianek. To wszystko w starym stylu, na nowej, przejrzystej i czytelnej stronie. 

Czytelników oraz blogi, które nas polecają i nadal chciałyby to robić chcielibyśmy poinformować o zmianie naszego adresu z theblogthatscreamed.blogspot.com na:

theblogthatscreamed.pl
theblogthatscreamed.com

oraz po prostu:

tbts.pl

Teksty archiwalne w większości mamy już "przerzucone", lecz mimo to, "stary adres" zostanie aktywny, choćby z powodu tych ponad ośmiuset komentarzy, którymi mieliście chęć skomentować nasze teksty.

Kolejne informacje już wkrótce!


haku


grafika: lupusartzzz.blogspot.com3 komentarze :

  1. I to jeszcze w walentynki taki news! :) Czekam na odsłonę. Adresy podmieniam od razu jak ruszy.

    OdpowiedzUsuń
  2. To recenzji westernu jeszcze u Was nie było? Tak właśnie myślałem, nie jest to Wasz ulubiony gatunek ;) Ciekaw jestem, czy ten western jest aż tak zapomniany, że nawet ja go nie pamiętam :D
    Zapowiada się ciekawie, tych wywiadów też już nie mogę się doczekać.

    OdpowiedzUsuń